Rulmag Rulman firmamızı kuruluş anından itibaren müşterilerini memnun etmeyi prensip edinmiştir. Yüksek kalitedeki ürünlerini sektördeki en uygun fiyatlara müşterilerine ulaştırarak prensibinde son derece kararlı şekilde ilerlemektedir.


Değişen zaman içerisinde, pazarı, pazardaki yenilikleri, yeni ürünleri ve teknolojileri çok yakından takip ederek günümüze gelmiştir. Çalışmalarını araştırmacı ve yenilikçi yapısıyla bütünleştiren müşterilerinin ihtiyacına göre ürün stok prensibi ile çalışan firmamız her geçen gün hizmet kalitesini artırarak hızla büyümektedir.


Eğitimli personeli, uzman pazarlama ve teknolojik altyapısı ile sizinle daima çözüm odaklı çalışmaya, müşteri memnuniyetini sağlayarak, sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite standartlarında ürün ve hizmetleri sunmak; ülkemiz, tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmak için çalışmaktayız.


Şirket ve kalite prensiplerimizden ödün vermeksizin, tedarikçisi olduğumuz firmalara rekabet avantajı ve yenilik sağlamaya devam etmek, bunu yaparken de, kendi konumuz olan ürünler ile ilgili dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmekteyiz.


Rulman ekipmanları konusunda her türlü ihtiyacınızı Rulmag Rulman firmasında bulabileceğinizi sizlere garanti ediyoruz.


Sektördeki en ünlü ve güvenilir marka ARASHI'nin yetkili bayisi olmaktan ve marka ile yürüttüğümüz ortaklığımızın çalışmalarımıza ve müşterilerimize en verimli şekilde yansıdığına eminiz.

ARASHI Yetkili Bayi

Hakkımızda Resim